Pokud hledáte notebook s velkým displejem, za dobrou cenu a spíše do kanceláře, Fujitsu Lifebook AH532 je ideální volbou.

Součástí lesklého černého provedení notebooku, jsou tři USB 3.0 vstupy, což je pro práci s USB flash disky či externími harddisky ideální. Nechybí mechanika pro disky ani vstupy pro SD karty. Celý notebook váží 2,35 kilogramů, klávesnici má odolnou proti polití, především díky vyplnění mezer mezi jednotlivými klávesami. Lifebook AH532 disponuje touchpadem se dvěma tlačítky. Pokud obě tlačítka zmáčknete naráz, chovají se jako prostřední tlačítko myši. Navíc touchpad podporuje více pohybů a gest.

Pojďme si ale představit hardwarové vybavení tohoto notebooku. Fujitsu je vybaven dvojjádrovým procesorem Intel Core i5-2450M 2,4 GHz. Operační paměť má Lifebook AH532 4 GB, a uvnitř je jeden volný slot pro další DDR3 RAM. Pokud se rozhodnete operační paměť rozšířit na maximum, můžete její velikost vyhnat až na 16 GB. Svoje dokumenty, fotografie a další data můžete ukládat na 750 GB harddisk točící se rychlostí 5400 otáček za minutu. Jedná se o harddisk od Toshiby, je to takový standart. Displej je 15,6´´, HDReady je samozřejmostí. Díky jeho matnému povrchu dobře tlumí odlesky z okolí, což zpříjemní jeho používání.

Fujitsu Lifebook AH532 je osazen integrovanou grafikou HD300 (Sandy Bridge). Reproduktory jsou podobně jako u ostatních notebooků integrovány. Kvalitou nestačí na poslech hudby, ale pro běžnou práci budou stačit. Součástí displeje pak je i průměrná webová kamera. Chlazení probíhá jedním větráčkem, který bohatě dostačuje. Při běžné kancelářské práci se nezapne klidně i několik minut. Pokud byste ale potřebovali tiché chlazení, můžete si v BIOSu počítače nastavit tiché chlazení. Ventilátor se tak zapne až při vyšších teplotách, v kanceláři jich nemusíte ani dosáhnout.

Fujitsu Lifebook AH532 je ideálním notebookem pro kancelářské účely a s cenou kolem 15 000 Kč se jedná o notebook s velmi pěkným poměrem cena x výkon. Rychlostí, objemem dat i operační pamětí odpovídá standardům, které jsou dnes na tyto kancelářské notebooky kladeny. Koupí tohoto notebooku určitě neprohloupíte. Navíc v případě potřeby, můžete využít služeb profesionálního servisu značky Fujitsu. Tento servis působí ve všech 14 krajích České republiky a nabízí možnost svozu porouchané IT techniky přímo od vás do servisu Fujitsu.

Opravujeme notebooky
Eshop : náhradní díly

Náš e-shop NÁHRADNÍ DÍLY PRO NOTEBOOKY obsahuje 170.000 položek - komponentů, příslušenství a náhradních dílů. Internetový obchod nabízí náhradní díly na notebooky většiny značek notebooků.