Servis notebooků provádí ABAX servisní centrum

Společnost ABAX SERVISNÍ CENTRUM, s. r. o. působí v oblasti poskytování servisních služeb již 15 let. Za tuto dobu si díky své profesionalitě vybudovala širokou zákaznickou základnu, čitající přibližně 45 000 zákazníků. Do skupiny zákazníků společnosti ABAX SERVISNÍ CENTRUM, s. r. o. patří koncoví uživatelé, malé firmy, velké mezinárodní společnosti a také státní instituce.
Naši servisní technici opraví za měsíc asi 800 přístrojů, což činí asi 10 000 oprav za rok.
V roce 2008 jsme dosáhli v oblasti servisu a oprav výborného výsledku. Z celkového počtu zakázek jsme obdrželi jen 8% reklamací.

Společnost ABAX SERVISNÍ CENTRUM, s. r. o. se zaměřuje především na servis a opravy notebooků. Opravuje i speciální průmyslové a vojenské notebooky. ABAX SERVISNÍ CENTRUM, s. r. o. nabízí i obnovu nebo záchranu dat a to s úspěšností 95%. Notebooky opravuje především nízkoúrovňově. Oproti autorizovaným  servisům, které vyměňují celé bloky, displeje nebo základní desky, ABAX vyměňuje jen konkrétní elementární součástky. Tím šetříme vaše peníze.
Naši nabídku postupně rozšiřujeme. Nyní nabízíme k opravám a servisu notebooků i prodej originálních náhradních dílů většiny značek. v únoru 2009 jsme napočítali asi 36 000 náhradních dílů, čítajících displeje, čipové sady, základní desky atd.
U konkurence se obvykle sestkáte s tím, že musíte zaplatit diagnostiku. U nás ne. Pokud nášemu zákazníkovi nevyhovuje naše cenová nabídky opravy a odmítne ji, diagnostiku mu neúčtujeme.
Pokud jste pro váš notebook, který opravujeme, uzavřeli pojistku, rádi vám pro pojišťovnu vystavíme servisní zprávu – a to zdarma.
Pokud se potřebujete na cokoliv zeptat, kontaktujte nás. Naši odborníci vám rádi pomohou.
Výhody, které nabízíme:
 1. Cenu opravy zjistíme zdarma.
 2. Neúčtujeme manipulační poplatky.
 3. Zajišťujeme odvoz i dovoz vašeho notebooku po celé ČR
 4. Poskytujeme 6-ti měsíční záruku na opravy.
 5. Platíte jen za práci, kterou nám odsouhlasíte.
 6. Nabízíme slevy pro naše partnery a dealery.
 7. Vaši opravu můžete objednat přes internet a její stav sledovat on-line.
 8. Kvalita – nabízíme vysoce kvalitní servis.
 9. Na trhu působíme již 14 let, za tuto dobu jsme nasbírali nespočet zkušeností.
 10. Seženete u nás náhradní díly k notebookům všech značek.
 11. Vykoupíme od vás použitý plně funkční notebook.
Pokud si u nás necháte opravit notebook, budeme se snažit o co nejrychlejší vyřízení opravy. 60% notebooků opravíme do 3 dnů od jeho převzetí. Nabízíme také možnost objednat si expresní servis notebooku do 24 hodin.
Váš notebook si vyzvedneme u vás doma do druhého pracovního dne, ať už bydlíte kdekoli v České republice.

Opravujeme notebooky
Partnerské weby
Notebooky Acer, Asus opravuje servis Acer a servis Asus. Opravy a servis notebooků Acer a Asus s odvozem zakázek zdarma pro Vás provádí servis notebooků ABAX. Základním posláním firmy je poskytovat kvalitní servis notebooků celoplošně po celé České republice se zárukou na každou opravu. Nové dřevěné podlahy Vám kvalitně položí naše podlahářství Podlahy Praha pokládající podlahy v Praze. Plovoucí podlahy i lepené podlahy, renovace podlah za skvělé ceny a v krátkých termínech. Váš byt prozáří barvami naši zkušení malíři. Naši malíři pokojů nabízejí všechny malířské práce od malování bytů přes dekorační malby. až po nátěry. V Praze malířské práce a nátěry nabízejí Malíři pokojů Praha a Natěrači Praha.  Až přijde na řadu rekonstrukce bytu, přijdou Vám vhod naši instalatéři z cechu instalatérů Ekomplex. Instalatéři provádějí veškeré instalatérské práce - rozvody vody, kanalizace, rozvody topení a rozvody plynu, ale zvládnou kvalitně postavit i krby či kamna. Disponujeme i odborníky na speciální způsoby výroby tepla, jako jsou tepelná čerpadla nebo tradiční krby a kamna. Zároveň připravíme komíny pro připojení topidla a naši kominíci zajistí čištění komínů i revize komínů . Revize elektrických zařízení provede revizní technik elektro , zajistíme ale i kvalifikované revize plynových zařízení.