Společnost Acer vyrábí ekologicky šetrné produkty. Tato značka nabízí spotřební elektroniku pro různé účely použití. Jmenujme například LCD monitory, tablety, projektory, smartphony a v neposlední řadě stolní počítače, notebooky a netbooky Acer. Výrobce Acer má ve svém portfoliu několik modelových řad notebooků, které splní požadavky běžného uživatele i náročnějšího zákazníka.

Modelové řady notebooků Acer:

Acer Aspire – Všestranná modelová řada, která se pro svou mobilitu hodí především k práci na cestách. V této řadě najdete notebooky, které se zaměřují na vysoký výkon, špičkovou grafiku a komunikační funkce. Řada notebooků Acer Aspire přináší vše, co potřebujete ke komunikaci s přáteli, přehrávání médií, hraní her i k efektivní práci.
Acer Aspire E – Modely notebooků z této řady nabízí praktické multimediální nástroje, různé možnosti konektivity a spolehlivý výkon. Jsou vhodné pro každodenní práci i pro zábavu. Notebooky Acer Aspire E jsou na výběr s úhlopříčkami displeje od 14″ do 15,6″.
Acer Aspire V3 – Notebooky Aspire V3 jsou specifické velkými obrazovkami, jejichž úhlopříčky jsou 14″, 15,6″ nebo 17,3″. Kromě věrného podání barev budete moci okusit rychlou odezvu a výkonné funkce. Tato řada nabízí několik různých barevných designů.

Servis notebooků Acer

Servisní centrum Abax provádí záruční i pozáruční servis notebooků a netbooků Acer všech modelových řad, včetně výměny náhradních dílů. Poskytuje kvalitní servis notebooků Acer za přiměřené ceny. Abax je schopen zajistit odvoz poškozeného notebooku Acer do svého střediska z celé České republiky. Před uskutečněním opravy je provedena detailní diagnostika, která odhalí rozsah a celkovou cenu opravy. Samotná oprava notebooku je uskutečněna rychle a podílí se na ní pouze zaškolení odborníci s mnohaletou praxí.

Opravujeme notebooky
Eshop : náhradní díly

Náš e-shop NÁHRADNÍ DÍLY PRO NOTEBOOKY obsahuje 170.000 položek - komponentů, příslušenství a náhradních dílů. Internetový obchod nabízí náhradní díly na notebooky většiny značek notebooků.